Rosé


R osé 2019 jest winem zrobionym bez kompromisów. Ten całkowicie wytrawny kupaż czerwonych odmian rondo i regenta przynosi nam solidną dawkę orzeźwienia w bardzo owocowej odsłonie.

Nos: Niezwykle owocowy charakter, pachnie dzikimi poziomkami, czereśnią, arbuzem, dojrzałą pomarańczą i jogurtem truskawkowych.
Paleta: Dobrze zbudowane ciało, podniebienie na długo cieszy swoją żywą kwasowością i przyjemnym smakiem letnich owoców.

Etykieta

Na etykiecie nasza mama Viola, na wycieczce do Zoo w Gdańsku, gdzie spędzała prawie każde lato. Nasza mama to wieczna poszukiwaczka przygód i wielka miłośniczka podróży. Idealna ambasadorka naszego Rosé, które smakuje jak wspomnienie wakacji.

Dane techniczne:
Cukier resztkowy: 0.2 g/l
Całkowita kwasowość: 6 g/l
Zawartość alkoholu: 12 %
Odmiana: 50% Rondo, 50% Regent
Metoda produkcji: Krótka maceracja (short skin-contact)

WINELETTER 

Zapisz się do naszego wineletter i korzystaj z autorskich przepisów na dania skomponowane specjalnie pod pairing z winem Silesian. Otrzymuj informacje o wszystkich promocjach, organizowanych przez nas wydarzeniach lub nowościach z życia winnicy.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od SKLEP DOLNOSIELSKIE Maria Mazurek